Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: Crni humor

Crni humor 11 years 9 months ago #809

• Amra68
  • Amra68's Avatar
  • Novi Član
  • Objave: 80
Jedan je bracni par odlucio provesti praznike na Karibima, u istom hotelu gdje su proveli medeni mjesec 20 godina ranije.
Medjutim, zbog poslovnih obaveza zena nije mogla otputovati zajedno sa suprugom, vec su se dogovorili da ce on krenuti, a ona doci par dana kasnije. Kad je on stigao i smjestio se, vidio je da ima pristup na Internet. Odlucio je zeni poslati e-mail ali fulio je adresu i, ne primjetivsi, poslao mail na tudju adresu. Taj e-mail primila je jedna udovica koja se upravo vratila sa muzevog sprovoda. Nedugo zatim njen je sin usao u sobu i zatekao majku u nesvijesti ispred kompjutera! Iznenadjen, pogledao je u ekran i procitao mail koji je majka bila upravo procitala:

"Draga zeno: sretno sam stigao! Put je bio ugodan. Vjerovatno se cudis sto ti se javljam preko maila, ali sad i ovdje imaju kompjutere i moguce je javiti se svojim najdrazima. Cim sam stigao uvjerio sam se da je sve spremno i za tebe kada stignes u iduci petak. Jedva cekam da mi se pridruzis a nadam se da ce i tvoje putovanje biti ugodno kao i moje.
PS. Nemoj nositi puno odjece jer je ovdje pakleno toplo, okej?"
Last Edit: 11 years 9 months ago by Amra68.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Crni humor 11 years 9 months ago #848

Bas lijepo Amra da si ponovo sa nama. A i "slicica" ti je mnogo lijepa:)

Ne znam je li ovo negdje vec bilo, ali svejedno...

BITI ARAP U AMERICI !

Stari Arapin zivi vec vise od 40 godina u Chicagu.
Rado bi zasadio krompir u svom vrtu, no star je vec i nema vise snage za takav posao. Ima sina koji studira u Parizu tako da mu je poslao e-mail:

„Dragi Ahmede, jako sam zalostan sto ne mogu zasaditi krompir u mom vrtu. Vjerujem, da si ovdje, sigurno bi mi pomogao. Puno te voli tvoj otac.“

Ubrzo je starac dobio e-mail slijedeceg sadrzaja:

„Dragi oce, ni u kom slucaju ne kopaj po vrtu.
Tamo sam naime „ono“ sakrio. Puno te voli tvoj Ahmed.“

Nije proslo ni 10 sekundi sjatila se americka vojska, marinci, FBI i CIA u kuci starog Arapina. Prekopali su cijeli vrt, svaki milimetar, no nisu nista nasli.
Istog dana dobije starac jos jedan mail od sina:

„Dragi oce, sigurno je tvoj vrt vec temeljito prekopan, tako da sada mozes zasaditi krompir. Nazalost vise od toga nisam odavde mogao uciniti.Voli te tvoj Ahmed.“

Odgovor:Crni humor 11 years 9 months ago #881

• purak
  • purak's Avatar
  • Senior
  • Objave: 481
Pita bolesnik doktora:

-Doktore,jel' mi jos kolko ostalo??

*Jos malo!!

-Pa kolko je to malo??

*Jos deset.

-Cega deset,...dana,mjeseci,godina??

*Devet,...osam,...sedam,......

:lol:

Odgovor:Crni humor 11 years 9 months ago #963

• Amra68
  • Amra68's Avatar
  • Novi Član
Hvala ponekad_ovdje! Ja sam tu uvijek sa vama, samo manje aktivna na forumu! A za slicicu!!! Pa mora biti lijepa, kad je lijep onaj ko je izabrao a i onaj ko je postavio ;)

Evo jedan vic koji nosi naslov "IDI KOD OCNOG"!

Dolazi covjek s nozem u grudima kod doktora u 18 casova i pet minuta.
- Doktore, dosao sam ...
- Zao mi je, ali radim samo do sest.
- Ali doktore, imam noz u grudima, morate hitno da mi pruzite pomoc!
- Zao mi je ali neradim vise, dodjite sutra!
- Ali doktore, ovo je hitno, imam noz ...
Doktor izvuce noz iz grudi i zabode mu ga u oko.
- Idi kod ocnog, on radi do sedam :woohoo: :laugh: :silly:

Odgovor:Crni humor 11 years 9 months ago #1146

• purak
  • purak's Avatar
  • Senior
Kaze Haso:

-Hej mama,stoglo proljece!!

*Kako znas?

-Eno visi baba u vrtu.

*Ma sta!?-poleti ona tamo,kad ono nigdje nista,a Haso se odvali smijati:

-Aprilili mama,....eno je na tavanu.

:lol:

Odgovor:Crni humor 11 years 9 months ago #1192

• Gracanica
  • Gracanica's Avatar
Dolazi doktor do zabrinutog pacijenta. I upita pacijent: - "Doktore što mi je?" A doktor će: - "Ne znam, ne znam." - "A Kad ćete znati?" - "Sutra, nakon obdukcije."

Na času hemije stavila učenica ruku u teglu sa sonom kiselinom i upita nastavnicu: - Zašto ova tegla nema dna?!
Last Edit: 11 years 9 months ago by Gracanica.

Odgovor:Crni humor 11 years 8 months ago #1751

• Behar
  • Behar's Avatar
  • Senior
  • Objave: 479
Kragujevac, 1941. Herr komandant:
- "Dakle, odlučeno je. Danas streljamo jedan razred. Idemo u školu da ih pokupimo."
Adutant:
- "Na zapovijed."
Škola. 8c razred. Upadaju Nijemci naoružani do zuba.
Komandant:
- "Zbog učestalih diverzija prema našoj vojsci odlučili smo da za opomenu pobijemo jedan razred ove škole. Kocka je pala na osmi c, a to ste vi. Idemo, spremite se."
Učitelj:
- "Hrabro, deco, pokažite da se ne bojite."
Izvedu ih van, pred zid i Nijemci se počnu spremati za strijeljanje. Učitelj:
- "Deco, pokažimo fašistima. Zapevajmo pjesmu!"
I zapjevaju, prvo stidljivo, a onda sve jače i jače. Privuče to komandantovu pažnju. Pogleda on njih, svi do jednoga prkosna pogleda i pjevaju neke borbene, vjerojatno partizanske pjesme. Ipak, primijeti komandant među njima jednog koji se skutrio i plače. Priđe mu.
Komandant:
- "Što je mali, nisi hrabar kao ostali? Već sam mislio da se u osmom c svi raduju što će umrijeti. Zašto plačes?"
Uplakani:
- "Kako ne bih plakao. Ja sam iz osmog b, samo sam došao po spužvu!"
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.

Odgovor:Crni humor 11 years 8 months ago #1944

• purak
  • purak's Avatar
  • Senior
Otiso Svabo kod gatare i ova mu prorekne da ce njegovo djelo prouzrokovati milione neduznih zrtava.Iznanedjen sta cuje uputi se pored obale i konta,sta li bi to moglo biti,kad ugleda jedno djete kako se gusi na po rijeke.Odmah skoci u vodu da ga spasi a usput i da smanji broj stradalih i kad ga izvuce na obalu,preplasena majka kroz suze kaze:

-Adolfe,sine,jesi'l se zahvalio gospodinu!

:silly: :lol:

Odgovor:Crni humor 11 years 8 months ago #2249

• bubelino
  • bubelino's Avatar
  • Novi Član
  • Objave: 78
  • Thank you received: 1
:( BiH je desno od rahatluka a lijevo od selameta:(
Ja se zovem Ragib Nagib. Dolazim iz zemlje Bosne koja se nalazi desno od rahatluka a lijevo od selameta. U mojoj zemlji je aktuelna privatizacija: ja sam privatizirao troje djece, jednu zenu, golfa dvojku starog 15 godina i jos uspio privatizirati jedno 20 hiljada maraka duga za kredit...
Trenutno sam stopostotni vlasnik duga od 2 hiljade maraka mom amidzi. Od pokretne imovine imam sljedece: nekoliko potencijalnih ziranata ili ti jamaca koji su toliko pokretni da ih ne mogu uhvatiti ni za glavu ni za rep, golfa ne racunam jer mu je crk´o akumulator pa ga ne mogu pokrenuti.
Jos pisem kao sto je zapovijedio Vuk Karadzic a zivim kao sto je uneredio njegov prezimenjak Radovan. Meni je zelja da napravim kucu, a do sada sam napravio samo ukucane tj. troje djece da ima ko u toj kuci zivjeti.
Kazu da u Bosni vlada pomirenje. Ma kakvo pomirenje, ja nikada necu neprijatelju oprostiti sto me nije protjer´o iz Bosne. Mi koji smo ostali u Bosni neprotjerani u Ameriku i druge trece zemlje, to im nikada necemo oprostiti. Zato sam ja odlucio da osnujem udruzenje neprotjeranih Bosnjaka sa zahtjevom: "Protjerajte nas u Ameriku i Skandinaviju"...
Jer situacija je u Bosni ocajna tako da smo ostali bez teksta, pa cak i za himnu.
- clanak iz sarajevskih dnevnih novina-

Odgovor:Crni humor 11 years 8 months ago #2314

• Amra68
  • Amra68's Avatar
  • Novi Član
Pas je sigurno najbolji covjekov prijatelj. Ako nevjerujete, pokusajte sledeci eksperiment:
Stavite psa i zenu u gepek automobila i ostavite ih zakljucane jedan sat. Kada otvorite gepek - ko ce vm se iskreno obradovati?
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderators: Teva
Time to create page: 0.123 seconds