Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Mešiću četvrto mjesto na mitingu u Beogradu

Pezer je pobijedio u izuzetno jakoj konkurenciji postavivši rekord mitinga. Naš najbolji atletičar je kuglu bacio 20,99 metara čime je osvojio prvo mjesto. Drugo mjesto pripalo je Asmiru Kolašincu (20,34), a treće Stipi Žuniću (20,32). Mešić je zauzeo četvrto mjesto (19,30).

Klikova: 6

Sead Pešto - OKK Spars u četvrtak putuju u Beograd

Šta očekuju od takmičenja i koliko je juniorska Euroliga značajna za Novi dan govorio je predstavnk Sead Pešto, stručni koordinator Omladinskog košarkaškog kluba Spars Sarajevo.

Klikova: 72

Edin Puhalo šampion Evrope u WBO verziji

Iron Puki nokautirao Kurzawu za naslov prvaka Evrope: Ovo je za moju BiH! (VIDEO)

Edin Puhalo, alijas Iron Puki, sinoć je prekidom u trećoj rundi, u prepunoj sali u Frankfurtu, savladao Nijemca Kai Kurzawu i postao šampion Evrope u WBO verziji.

Klikova: 125

Šampiona dočekali prijatelji i navijači

Billedresultat for Edin Puhalo stigao u Sarajevo

Edin Puhalo stigao u Sarajevo, evropskog bokserskog prvaka dočekali prijatelji i navijači

Klikova: 90

Nerminu Štitkovacu srebrna medalja

Billedresultat for nermin stitkovac

ISTAMBUL: Balkansko dvoransko juniorsko prvenstvo u atletici: Nerminu Štitkovacu srebrna medalja