Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Prvo mjesto na općinskom takmičenju iz Geografije

Učenici naše škole Lamija Korać, Selma Salman, Dženana Peštelić i Harun Osmanković, predvođeni nastavnikom Durmišević Mirsadom, osvojili su ekipno prvo mjesto na općinskom takmičenju iz Geografije. Čestitke našem Mirsadu Durmiševiću...

 

 

 

 

Prvo mjesto na općinskom takmičenju iz Geografije

 

Učenici naše škole Lamija Korać, Selma Salman, Dženana Peštelić i Harun Osmanković, predvođeni nastavnikom Durmišević Mirsadom, osvojili su ekipno prvo mjesto na općinskom takmičenju iz Geografije.

Tim povodom vrijedne učenike i nastavnika Mirsada primio je direktor škole. Razgovarali su o takmičenju i planovima za kantonalno takmičenje, na kojem OŠ "Malta" predstavljaju učenici Harun Osmanković i Lamija Korać.

Direktor i pedagog škole zahvalili su se učenicima i poželjeli im sreću na kantonalnom takmičenju, kao i ostalim takmičenjima za koje se spremaju u školi.

 

 

 

 

Ucinimo nesto za nas grad... Ne zaboravi Rogaticu ... www.rogatica.com

Top Desktop version