Čolićev projektil za pamćenje

Čolićev projektil za pamćenje – Željezničar je u okviru 24. kola BH Telecom Premijer lige slavio s 2:1 na gostovanju kod Zvijezde, a heroj pobjede Plavih je definitivno Benjamin Čolić koji je svom timu golom s preko 25 metara u prvoj minuti sudijske nadoknade donio veliki trijumf klubu s Grbavice.

Benjamin Čolić postigao je gol za pamćenje u pobjedi Želje nad Zvijezdom.

Željo je u 24. kolu gostovao u Gradačcu i u sudijskoj nadoknadi stigao do čitavog plijena.

Rezervista Fačić napravio je jedan prekršaj na 25 metara od gola domaćih, a Čolić projektilom zakucao loptu u rašlje nemoćnog Ita za veliko slavlje gostiju iz Sarajeva.