Kerla nastavlja tresti mreže

Kerla nastavlja tresti mreže: Bivši fudbaler Željezničara u vrhu liste strijelaca

Semir Kerla, iskusni bosanskohercegovački defanzivac, nastavio je tresti mreže u Litvaniji. U pobjedi Suduve protiv Kauno Žalgirisom (5:0) postigao je dva pogotka

Kerla nastavlja tresti mreže:

Bivši fudbaler Željezničara u vrhu liste strijelaca

Semir Kerla, iskusni bosanskohercegovački defanzivac, nastavio je tresti mreže u Litvaniji. U današnjoj pobjedi Suduve protiv Kauno Žalgirisom (5:0) postigao je dva pogotka

Prvo je pogodio Leimonas u osmoj minuti za vodstvo Suduve, a zatim je četiri minute poslije Laukzemis udvostručio prednost domaćih. Kerla je prvi pogodak za 3:0 postigao u 42. minuti.

Bosanskohercegovački defanzivac pogodio je i u 63. minuti za 4:0, a konačan rezultat utakmice postavio je Vezevicius u 89. minuti.

Ovo je bio Kerlin osmi gol u ovoj sezoni, a trenutno se nalazi u vrhu liste strijelaca, tačnije na šestom mjestu.